Dentysta dla dziecka

Tu piszemy kilka słów o sobie

Dentysta dla dziecka

Postprzez feniks » Wt sty 14, 2020 13:09

Wiem, że nie możecie za mnie iść do dentysty, co by mnie bardzo usatysfakcjonowało, ale możecie mi polecić dobry gabinet. Mam do usunięcia kilka zębów, do poleczenia również. Faktem jest jednak, że dobrze by było, by można było do tego gabinetu zabrać dziecko. To jak? Jakieś porady? Na razie mam na oku Dental Pro .
feniks
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt lut 08, 2019 10:55

Postprzez » Wt sty 14, 2020 13:09

 

Re: Dentysta dla dziecka

Postprzez vikcia88 » Cz paź 21, 2021 17:08

Jak interesuje was ortodoncja dziecięca, to wiem gdzie możecie się zgłosić... Do kliniki https://villanova.pl/ . Oni mają ogromne doświadczenie, wiedzę. Jest to firma niezawodna, która ma najlepszych specjalistów, którzy mają też świetne podejście do dzieci. Wiecie w ogóle, że u nich dziecko podczas leczenia nawet może słuchać bajki? Pierwszy raz z czymś takim się spotykam, ale jednym słowem powiem - super.
vikcia88
 

Re: Dentysta dla dziecka

Postprzez jaen » Pn sty 17, 2022 11:15

My całą rodziną chodzimy do jednej przychodni, przyjmują tam dorosłych pacjentów, ale także i dzieci. Mówię o przychodni Dentatus https://www.dentatus.pl/uslugi/stomatologia-dziecieca z Sosnowca, ona jest naprawdę godna polecenia. Pracują tam osoby rzetelne, mające świetne podejście do najmłodszych pacjentów, mają korzystne ceny, no ogólnie warto iść właśnie do nich. Zakres ich usług jest rozbudowany, na pewno się a nich nie zawiedziecie.
jaen
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz sty 13, 2022 07:13

Re: Dentysta dla dziecka

Postprzez Ela » Pt sty 21, 2022 09:38

Jeżeli szukacie dobrego stomatologa dla dzieci to mogę podzielić się dobrym namiarem. Stomatolog znajduję się w Lublinie na Lwowskiej 6 https://przychodniadental.pl/kontakt i ja chodzę do nich z moimi córkami , które są w wieku 5 i 12 lat. Dziewczyny są zadowolone i nie boją się do nich chodzić a to jest najważniejsze. Lekarz jest bardzo miły i delikatny a wiadomo, że dzieci niechętnie wchodzą we współpracę z osobami, których nie znają.
Ela
 
Posty: 81
Dołączył(a): Pn sty 17, 2022 12:39

Re: Dentysta dla dziecka

Postprzez jasiam » Pn sty 24, 2022 09:42

Ja nie miałam problemu ze znalezieniem dobrego dentysty dziecięcego dla mojego synka, bo w mojej przychodni taki specjalista pracuje i do niego go zapisałam :). Mówię o gabinecie stomatologicznym OK CLINIC https://okclinic.pl/us%C5%82ugi/stomatologia-dziecieca/ w Gdańsku. On jest cierpliwy, delikatny, umie zabawić dziecko, by te się nie bało. Ceny w tym gabinecie są atrakcyjne, dentyści mają szeroki zakres usług. Jest tam także ortodonta dziecięcy, jeżeli go potrzebujecie. Gorąco to miejsce i specjalistów polecam.
jasiam
 

Re: Dentysta dla dziecka

Postprzez Kowalska9 » Cz sty 27, 2022 11:33

Ja chodziłam z moimi synami do różnych stomatologów i to była jakaś tragedia....krzyki, wrzaski i płacz....czasem to już wstydziłam się za własne dzieci. Dobrze, że koleżanka poleciła mi stomatologa, który ma naprawdę bardzo dobre podejście do dzieci i wszystko tłumaczą i leczenie odbywa się na zasadzie dobre zabawy. Gabinet znajduję się w Kielcach https://www.kielce-dentysta.pl/zakres-u ... dla-dzieci i naprawdę polecam bo moje dzieci się do tego stomatologa przekonały.
Kowalska9
 
Posty: 69
Dołączył(a): Śr sty 19, 2022 08:18

Re: Dentysta dla dziecka

Postprzez flute » N lut 27, 2022 12:53

My wszyscy chodzimy do tego tej samej przychodni, w której mamy pełną opiekę dentystyczną. To Dental w Lublinie na ulicy Lwowskiej, miejsce, które szczerze mogę wszystkim polecić. Ich oferta jest rozbudowana, mają atrakcyjne ceny, no i leczą bez bólu. Ich oferta jest rozbudowana, ja miałam tam na przykład zrobiony implant zębowy wraz z protezą. Ząb pasuje do reszty pod względem wyglądu, jest wykonany z odpowiedniej jakości materiału, wytrzymały.
flute
 

Re: Dentysta dla dziecka

Postprzez water » Pn mar 28, 2022 04:14

Ja od siebie serdecznie polecam centrum stomatologiczne New-Dent w Lublinie. Tam chodzimy całą rodziną, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Ich dentyści mają podejście do dzieci, lecza ze znieczuleniem, bez bólu. Korzystamy z ich usług od lat, chodzimy tam regularnie na kontrole, ja jeszcze zrobiłam tam licówki, które wyszły przepięknie, są idealne, wszystko mi w nich pasuje. Cenowo wyszły opłacalnie, dzięki nim mam w końcu idealny uśmiech.
water
 

Re: Dentysta dla dziecka

Postprzez liker » Pt maja 27, 2022 12:31

Wybranie dentysty dla dziecka jest bardzo ważne. Trzeba znaleźć dobrego specjalistę, który będzie miał podejście do dziecka, by go nie wystraszył. Ja mam takiego dentystę, on pracuje w przychodni stomatologicznej Ferreus w Warszawie. Ogólnie w tej przychodni jest też ortodonta, no i dentyści dla dorosłych. Ceny mają bardzo dobre, dentyści są delikatni, dają znieczulenie, polecam.
liker
 

Postprzez » Pt maja 27, 2022 12:31

 


Powrót do Kilka słów o sobie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość